سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران

چگونه می توانیم برنامه نویسی را یاد بگیریم

برنامه نویس خوب ؛ اگر خودم رو یک برنامه نویس بدونم، سعی میکنم در این مطلب راهی را که برای برنامه نویسی رفتم رو بنویسم، شاید که دوستانی ندانند که از کجا شروع کنند و این مطلب براشون مفید باشه.

در مقدمه باید به این مطلب توجه کنید که برنامه نویس شدن با بلد بودن یک زبان برنامه نویسی فرق دارد، برنامه نویس یک پژوهنده و محقق هم هست، و صرفا با یادگیری زبان برنامه نویسی یک برنامه نویس نیستید، بعد از یادگیری یک زبان تازه کار شروع میشود. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که چگونه برنامه نویس خوبی شویم؟

برنامه نویس خوب

 

1- دلیل برنامه نویسیتان را مشخص کنید

در ابتدا باید شما بدانید هدفتان از برنامه نویسی چیست؟ آیا صرفا برای شغل خاص و کسب درآمد؟ آیا فکر تازه ای در دنیا داردید و میخواهید برنامه ای تازه بسازید؟ آیا میخواهید کسب علم کنید؟ یا میخواهید دروس دانشگاهتان را پاس کنید؟ پاسخ به این سوال اهمیت بسیاری دارد تا بتوانید در مراحل بعد بهتر عمل کنید. https://www.mspsoft.com/1390/02/15/چگونه-میتوانیم-یک-برنامه-نویس-خوب-شویم/ mspsoft

2- چه نوع برنامه نویسی می‏خواهید باشید؟

باید نوع برنامه نویسی و جبهه فعالیت خودتون رو مشخص کنید؛ مشخص کنید که چه نوع برنامه ای میخواهید بنویسید؟ تحت وب یا تحت سیستم عامل؟ کد باز (Open Source) یا خیر؟ من خودم شخصا برنامه نویسی تحت سیستم رو انتخاب کردم؛ ولی یادگرفتن یک زبان برنامه نویسی تحت وب هم ضرری ندارد. به عنوان مثال اگر در مرحله قبل دلیلتان برای برنامه نویسی کسب درآمد بوده باید یه سری به روزنامه همشهری بزنید تا ببینید که چه نوع برنامه ای بازا کار بهتری دارد.

3- زبان برنامه نویسی خود را انتخاب کنید

واضح است که یک برنامه نویس باید از یک زبان شروع کند که زبان شروع اکثرا زبان تخصصی برنامه نویس میشه (من برای ابتدا VB6 رو انتخاب کردم ولی کم کم دارم به VB.Net روی میارم)، زبان برنامه نویسیتان را خیلی ساده انتخاب نکنید که بدردتون نخوره (مثل پاسکال، اسمبلی و …)، و از سوی دیگر خیلی سخت نباشد که دلسرد شوید (مثل جاوا). پیدا کردن زبان برنامه نویسی مستقیما به پاسخ شما به دو سوال بالا برمیگردد، به عنوان مثال اگر بخواهید تحت وب برنامه بنویسید و همچنین برای کسب درآمد، بیشتر ASP.NET توصیه میشود، اما اگر برای استفاده ی شخصی باید PHP را انتخاب کنید. اگرچه PHP هم درآمد خوبی داره اما نه به اندازه ی ASP. اگر شما میخواهید تحت سیستم عامل کار کنید جاوا و ویژوال بیسیک دات نت پیشنهاد میشه. اما باید بدانید که زبانهای تحت سیستم عامل پیچیدگی خاص خود را دارند.

4- از کتاب شروع کنید

ابتدا با کتاب شروع کنید، با کمی تحقیق راجب زبان برنامه نویسی که در بالا انتخاب کردید یک کتاب را انتخاب کنید. لازم نیست کتاب های خیلی پیشرفته یا حتی به زبان های دیگر تهیه کنید. کتاب های خیلی ساده مثل خودآموزهایی که با عنوان مثلا خودآموز ویژوال بیسیک دات نت در 24 ساعت میتوانند به شما کمک کنند. البته معلومه که VB.NET رو نمیشه در 24 ساعت آموخت اما شروع برنامه نویسی از این گونه کتاب هاست. با کتاب های پیشرفته شروع نکنید زیرا ممکن است شما را دلسرد کند.

5- با کتاب همراه باشید

با شروع همراه کتاب مفسرها و برنامه هایی که برای اجرای برنامه هاتان بر روی سیستم نیاز دارید را روی سیستم نصب کنید. حالا سعی کنید که همراه خواندن کتاب، همه مثال ها و کدهای آن را بر روی سیستم اجرا کنید و برنامه را لمس کنید. همانطور که آندره ژید میگه : «ناتانایل خواندن اینکه شنهای ساحل نرم است برایم کافی نیست، میخواهم پاهایم این نرمی را حس کند.» برای شما نیز چنین است، باید کد نویسی را حس کنید.

دوره ی مقدماتی را در یکی از رشته های زیر به دست آورید: منطق ریاضیات گسسته زبان برنامه نویسی (بخشی از پارادایم های برنامه نویسی متفاوت، شروع از تکراری / رویه ای به شی گرا، بعد از برنامه ریزی کاربردی و منطقی. Ruby / پایتون / پاسکال برای مبتدیان و پس از درک خوبی در C ++ / C # / جاوا عمیق تر می شود) Gene LinetskyGENE LINETSKY راه اندازی موسس و مدیر مهندسی احساس نمی کنید که شما باید یک مدرک برنامه نویسی کسب کنید. ژن Linetsky، یک مهندس نرم افزار و بنیانگذار راه اندازی، می گوید: "در حقیقت بحث در مورد این است که آیا یک مدرک متضرر یا کمک می کند یا خیر. در عوض، برنامه ریزی را بعنوان یک کارآموزی در نظر بگیرید، این بیشتر در مورد یادگیری اشتباهات شماست. " تصویر با عنوان Become a Programmer گام 2 2 یادگیری مفاهیم پایگاه داده مانند جداول، نمایش ها / نمایش ها و روش ها. شما می توانید از هر بسته پایگاه داده ساده برای انجام این کار استفاده کنید، مانند: MS Access DB V Fox Pro Paradox MySQL یک پایگاه داده خوب برای یادگیری است؛ زیرا آن رایگان است، معمولا استفاده می شود، و پایگاه داده ها معمولا با پرس و جوهای SQL قابل دسترسی هستند Image named Become a Programmer Step 3 3 تصمیم بگیرید که کدام نوع برنامه نویس را می خواهید. برنامه نویسان به طور کلی زیر یکی از دسته های زیر قرار می گیرند: برنامه نویس وب برنامه نویس نرم افزار برنامه نویسی عامل سیستم عامل (OS) برنامه نویسان گرا (مرتبط به یک سیستم عامل واحد یا مجموعه ای از سیستم عامل) برنامه نویس وابسته به بستر نرم افزار برنامه ریزی توزیع شده نرم افزار کتابخانه / پلت فرم / چارچوب / هسته برنامه نویس سیستم برنامه نویس هسته برنامه نویس ریدر برنامه نویس کامپایلر دانشمند برنامه نویسی تصویر به نام تبدیل شدن به یک برنامه نویس مرحله 4 4 فناوری ها و زبان های برنامه نویسی مربوط به حوزه برنامه نویسی خود را انتخاب کنید. بخش های زیر وظایف مربوط به انواع مختلف برنامه نویسی را مختل می کند. روش 1 برنامه نویسی وب با عنوان Become a Programmer مرحله 5 1 بدانید که برنامه نویسی وب چیست؟ برنامه های وب اجزای نرم افزاری هستند که برای کار بر روی معماری اینترنت طراحی شده اند. این به این معنی است که برنامه ها از طریق نرم افزار مرورگر وب مانند فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر دسترسی پیدا می کنند. در حال ساخت در بالای معماری اینترنت لزوما نیازی به اتصال فعال به اینترنت نیست. به این معنی است که برنامه های کاربردی وب بر روی فن آوری های وب استاندارد مانند: HTTP FTP POP3 SMTP TCP پروتکل های IP HTML XML Coldfusion ASP JSP PHP ASP.NET

 

برنامه نویسان کامپیوتر سازندگان دنیای محاسبات هستند. آنها طراحی نرمافزار را به کد تبدیل میکنند که رایانه میتواند آنها را بخواند، سیستمهای عامل و نرم افزارهای کاربردی مصرفکنندگان را از هر روز استفاده کند. تعامل افراد با رایانه ها در مدل های دسکتاپ همیشه مشهور است که اطلاعات ثابت و سرگرمی را فراهم می کنند، در حالی که سیستم های پیچیده انجام کارهای بی شماری را پشت سر می گذارند. تقاضا برای محاسبات قدرت تنها در حال رشد است، باز کردن فرصت های شغلی بیشتری برای افرادی که علاقه مند به برنامه نویسی کامپیوتر هستند. برای کسب اطلاعات در مورد چگونگی ورود به این حرفه، از جمله گزینه های درجه و کالج، و همچنین رشته های حرفه ای و اطلاعات حقوق و دستمزد، بیشتر بخوانید. head_title:> - چگونه برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس کامپیوتر: شرکت

https://www.bitdegree.org/tutorials/how-to-become-a-programmer/


پناهندگی کانادا

برنامه پناهندگی برای افراد پناه‌جو در خارج از کانادا:

پناهندگی کانادا- گزینش افراد پناه‌جو: اداره مهاجرت و شهروندی کانادا برای گزینش و شناسایی افراد پناه‌جو از طریق (United Nations High (UNHCR Commissioner for Refugees، سایر سازمان‌های ارجاع‌کننده و گروه‌های حمایت‌کننده خصوصی اقدام می‌کند.

مهاجرت از طریق پناهندگی در 3 رده خلاصه‌شده است:

رده پناهندگان کنوانسیون در خارج رده کشورهای پناه دهنده رده کشورهای Source در شرایط خاص، پناهندگان کشورهای خاص ممکن است مستقیماٌ برای اسکان در کانادا درخواست نمایند.UNHCR به دنبال حمایت از افراد پناه‌جو در سراسر جهان است. به‌عنوان بخشی از فعالیت آن، شناسایی افراد پناه‌جو برای اسکان در کشور کانادا درزمانی صورت می‌گیرد که بهترین موقعیت برای این کار وجود داشته باشد.

سایر سازمان‌های مربوطه: 

سازمان‌های ارجاع‌کننده مانند UNHCR قرار ملاقاتی با وزیر اداره مهاجرت و شهروندی کانادا جهت ارجاع افراد پناه‌جو خواهد داشت.

گروه‌های حمایت‌کننده خصوصی: 

گروه‌های حمایت‌کننده خصوصی، شرایطموردنیاز برنامه اسکان افراد پناه‌جو را برآورده می‌نمایندگروه‌های حمایت‌کنندهخصوصی می‌بایست شهروند یا مقیم دائم کانادا (حداقل 18 سال سن) باشند.گروه‌های حمایت‌کننده متقبل می‌شوند که افراد پناه‌جو را به مدت 1 سال از تاریخ ورود یا تا زمانی که افراد موفق به حمایت مالی خود شوند (هر یک اول وارد باشد) تأمین نمایند. این کمک شامل مکان، پوشاک و غذا می‌باشد. در موارد خاص، دوره حمایت می‌تواند بیشتر از 36 ماه تمدید شود. سفارت کانادا در کشورهای مربوطه تقاضانامه‌ها را ارزیابی خواهد نمود و تصمیم خواهد گرفت که آیا فرد متقاضی جهت برنامه اسکان افراد پناه‌جو واجد شرایط خواهند نمود.

چه کسانی برای گزینش واجد شرایط خواهند بود؟

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا، افراد پناه‌جو را بر اساس 3 رده گزینش می‌نماید:

فردی که عضو رده کنوانسیون افراد پناه جوی خارج از کاناداست:

کسی که پناه جوی کنوانسیون (در خارج از کشور خود بوده و به دلیل ترس از آزار و شکنجه، به‌واسطه نژاد، عقیده مذهبی یا سیاسی، یا بودن در گروهی خاص قادر به بازگشت به کشور خود نمی‌باشد) است. کسی که خارج از کاناداست. کسی که به دنبال اسکان در کاناداست. کسی که احتمال راه‌حل پایدار دیگری نداشته باشد. به این معنی که: قادر به بازگشت به کشور خود (به‌عنوان مقیم دائم) نمی‌باشد.قادر به یکپارچه شدن در امورات کشور پذیرفته‌شده به‌عنوان پناهنده نمی‌باشد.دارای پیشنهاد اسکان از طرف کشور دیگری به‌غیراز کانادا نیست. کسی کهبه‌طور خصوصی یا از طرف دولت مورد اسپانسر قرارگرفته و دارای توانایی مالی کافی جهت تأمین خود و افراد وابسته خود است.

فردی که عضو رده کنوانسیون افراد پناه جوی خارج از کاناداست:

کسی که خارج از کشور خود (به‌عنوان شهروند یا مقیم) می‌باشد. کسی که به‌طورمداوم، جدی و شخصاٌ تحت تأثیر جنگ داخلی یا ستیز مسلحانه یا موارد نقض حقوق بشر قرارگرفته است. کسی که قادر به پیدا نمودن راه‌حل مناسبی برای موقعیت خود در یک دوره معقول زمانی نباشد. کسی که به‌طور خصوصی اسپانسر شده باشد یا دارای توانایی مالی کافی جهت حمایت خود و افراد وابسته خود باشد.

فردی که عضو رده کشورهای Source باشد: 

کسی که در کشوری اقامت دارد که به‌عنوان کشور Source شناخته‌شده باشد.کسی که در کشور خود به‌عنوان شهروند یا مقیم دائم مشغول به زندگی می‌باشد.کسی که به‌طور مداوم، جدی و شخصی، به‌واسطه جنگ داخلی یا ستیز مسلحانه تحت تأثیر قرارگرفته باشد. کسی که از حق آزادی بیان به‌طور جدی محروم بوده باشد. کسی که به‌واسطه اختلاف مذهبی یا حق شرکت در فعالیت‌های تجاری محروم بوده باشد و درنتیجه آن بازداشت‌شده باشد. کسی که به دلیل نژاد، مذهب، ملیت، عضویت در یک گروه اجتماعی یا سیاسی، از مورد آزار و اذیت قرار گرفتن بیم داشته باشد. کسی که قادر به یافتن یک راه‌حل مناسب جهت موقعیت خود در طی یک دوره معقول زمانی نباشد. کسی که به‌طور خصوصی یا از طریق دولت اسپانسر شده باشد یا دارای توانایی مالی کافی جهت حمایت خود و افراد وابسته خود باشد.

چه کسانی می توانند به عنوان پناه جو جهت اسکان در کانادا مستقیماٌ درخواست نمایند؟

کشورهای زیر در حال حاضر به عنوان کشورهای منبع شناخته شده و افراد مقیم کشورهای زیر جهت درخواست پناهندگی کانادا تضمینی می توانند به سفارتخانه کانادا در منطقه مورد نظر مراجعه نمایند.

برنامه پناهندگی برای افراد پناه جو در داخل کشور کانادا:

کشور کانادا آماده حفاظت از افرادی است که از بازگشت به کشور موطن خود بیم دارند. درخواست پناهندگی کانادا تضمینی می‌تواند در خاک ورودی یا در مرکز اداره مهاجرت کانادا (CIC) و در خود کانادا صورت پذیرد. زمانی که افسر CIC تصمیم بگیرد که فرد پناه‌جو برای ارجاع واجد شرایط است، ادعای مربوطه به هیئت پناهندگان و امور مهاجرتی (IRB)، برای تصمیم‌گیریفرستاده خواهد شد که بر اساس تشخیص IRB، فرد در رده پناه جویان کنوانسیون یا رده پناه جویان نیازمند حفاظت در داخل کانادا قرار خواهد گرفت. یک پناه جوی کنوانسیون به شخصی اطلاق می‌شود که در خارج از کشور ملیت خود یا جایی است که در آن اقامت دارد و به دلیل ترس موجه از آزار و اذیت به‌واسطه نژاد، مذهب، عقاید سیاسی، ملیتی یا عضویت در گروه‌های اجتماعی خاص قادر به بازگشت به کشور خود نمی‌باشد.


متخصص سئو نباتک

دوستان گرامی سلام

در این پست می خواهم دید وسیع تری در خصوص سئو به شما دهم که متخصص سئو کیست ؟ مشاور سئو به چه کسی می گویند؟

امیدوارم که بتونم با بیان این پست ها، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهم و مطالعه خودم را در این زمینه افزایش دهم.

یک جورایی میشه گفت هدفم این است که دیدکلی که نسبت به سئو است، را کمی تغییر دهم. چون بعضا این دید حتی در شرکت های بسیار بزرگ ایرانی وجود دارد، که بک لینک می گیریم سایت میاد بالا!!

کاری به این ندارم که تقریبا ما ایرانی ها در همه جا ادعا داریم و کلا متخصص به دنیا می آییم و کسی کارشناس وجود ندارد

بگذریم

---------------------------------------------------------------------------------------------

و اما مقاله اصلی

تا حالا برای شما پیش آمده که بخواهید بدانید یک سئوکار را به چه نام هایی و یا بهتر بگم چه مراتب شغلی در دنیا می شناسند؟

همان طور که برای یک پزشک از کلمه متخصص یا فوق تخصص و برای مهندس از کلمه مهندس مشاور استفاده می کنیم برای سئو هم به همین صورت است.

چه طور؟

خب موقعی با این سوال مواجه می شوید که بخواهید به صورت فریلسنری در سایت های خارجی کار کنید و در آن موقع کلماتی را می بینید برای یک سئوکار - که ما در فرهنگ خودمان کمتر از آن ها استفاده می کنیم ( و شاید اصلا).

این کلمات چی هستند؟

برخی از این کلمات که از سایت های مختلف جمع آوری کردم:

 

 1. SEO Executive
 2. SEO Analyst
 3. SEO Strategists
 4. SEO Specialist
 5. SEO Manager
 6. SEO Consultant
 7. Senior SEO Analyst
 8. SEO Analyst
 9. SEO Coordinator
 10. SEO content writers wanted
 11. SEO Internships
 12. Entry Level SEO Specialist
 13. Junior SEO Specialist
 14. SEO Technical Specialist
 15. SEO Associate
 16. Entry-Mid Level SEO
 17. SEO Intern
 18. SEO Expert - Remote
 19. SEO Account Coordinator

منبع

 


رپورتاژ آگهی چیست

تعریف رپرتاژ آگهی

رپرتاژ یک متنی است که در قالب گزارش یا داستان نوشته می‌شود که در آن به معرفی محصول یا خدمات از طریق بیان مزیت‌ها به صورت بی طرفانه پرداخته می‌شود تا مخاطب هیچ‌گاه حس نکند که یک متن تبلیغاتی را می‌خواند.

رپرتاژها سابقه دیرینه‌ای دارند. حتی قبل از گسترش اینترنت در کشور، از این تکنیک در تبلیغات تلویزیونی استفاده می‌شد. در واقع بیشتر تبلیغاتی که افراد مشاهده می‌کنند و در آن برای رفع مشکلات، راه‌حلی را ارائه می‌دهند که در آخر برند معرفی می‌شود را رپرتاژ آگهی می‌گویند. حتی در روزنامه‌ها و مجلات هم بخشی از تبلیغات به صورت رپرتاژ بیان می‌شد. برای مثال آموزشگاهی به حل مسائل درس خاصی یا روانشناسی به بیان مشکلات دانش آموزان و راه‌حل‌های آن‌ها می‌پردازد، بدون اینکه خواننده متوجه نوع آگهی بودن شود.

مردم بیشتر به دنبال دریافت اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص محصول یا خدمات از طریق رسانه‌ها هستند تا اینکه بخواهند به صورت مستقیم از شخصی بپرسند. رسانه‌ها یک منبع بی‌طرف هستند که هدف آن‌ها فقط اعلام مزیت شرکت آگهی‌دهنده است. اما یک بازاریاب قصد فروش مستقیم کالا به صورت هدفمند دارد و این باعث کاهش اعتماد مردم به خرید در لحظه‌های اولیه می‌شود.

هدف از رپرتاژ آگهی

هدف از رپرتاژ آگهی، ترغیب مردم به خرید محصول از طریق بیان داستان و مزیت‌های آن است. مردم عاشق خواندن داستان هستند و ارتباط مؤثر و بهتری با آن برقرار می‌کنند و خود را جای شخصیت‌های داستان قرار می‌دهند. به عبارتی دیگر، داستانی که آن‌ها می‌خوانند، اگر بتواند مزیت‌های محصول و خدمات را به خوبی بیان کند، متن توانسته است که ارتباط خوبی با خواننده برقرار کند.

تأثیر رپرتاژ آگهی در سئو سایت

هدف اصلی مدیران سایت برای نوشتن رپرتاژها، افزایش بازدید و در نتیجه رتبه سایت است. اصولاً رپرتاژها را در سایت‌های پربازدید قرار می‌دهند تا بتوان نتیجه مورد دلخواه را به دست آورد. قرار دادن این نوع آگهی‌ها در چنین سایت‌هایی که مطالب آن‌ها بازدید بالایی دارند، باعث افزایش نرخ ورود کاربران مختلف به سایت شده که همه این‌ها یک بک لینک با خود سایت اصلی به حساب می‌آید. حتی به غیر از افزایش سئو سایت به برند سازی کسب‌وکار نیز کمک خواهد کرد.

نکاتی در خصوص رپرتاژ آگهی

1.  در رپرتاژ آگهی نمی‌توان به همه جزئیات کسب‌وکارها پرداخت، پس یک نکته مهمی را که از نظر افراد بیشتر از همه مورد نیاز کاربران است را در قالب یک داستان به همراه بیان  مزیت‌های آن نوشته می‌شود. برای مثال زمانی که هدف نوشتن رپرتاژی برای سئو سایت باشد، به اهمیت سئو و مزیت‌های آن برای کسب‌ و کارها پرداخته می‌شود یا نکات مهمی که کاربران عادی باید بدانند. مخاطبان کاربران عادی هستند، پس باید به زبان خودشان با آن‌ها صحبت کرد و نمی‌توان به بیان جزئیات تخصصی پرداخت.

2.  اصول نگارشی باید رعایت شود. پاراگراف بندی، داشتن زیر عنوان‌های مناسب، داشتن فهرست و غیره از دیگر نمونه نگارش مناسب یک مطلب است که باید در این نوع آگهی‌ها هم رعایت شود. حتماً قبل از انتشار مطلب در سایت، توسط یک ویراستار باید بررسی شود.

3.  هدفمند باشید. بهتر است از قبل تصمیم گرفته شود که قصد نوشتن چه موضوعی را دارید و سراچه‌هایی را برای نشر رپرتاژ انتخاب کنید که متناسب با کسب‌وکار شما باشد و همچنین اکثر مشتریان شما در آنجا حضور فعال داشته باشند.

4.  رپرتاژ را با پست مهمان نباید اشتباه گرفت. در پست مهمان، یک مقاله آموزشی متناسب با سایت و طرف مقابل ارائه می‌شود؛ اما در رپرتاژ آگهی قصد معرفی محصولی را در قالب گزارش یا داستان دارید.

5.  حتماً از قبل به خواننده اطلاع دهید که این یک آگهی رپرتاژی است.

6.  از زبان ساده و قابل فهم استفاده کنید و از به کار بردن پاراگراف یا نوشتن متن‌های طولانی خودداری کنید.

7.  به موضوعات روز بپردازید؛ یعنی محصول یا خدماتی را معرفی کنید که کاربران به دنبال آن هستند.

8.  از سایت‌های بی طرف برای نشر آگهی خود استفاده کنید.

9.  متن خود را بیشتر در قالب داستانی بنویسید و حتماً مزیت‌های آن را بیان کنید.

10.  برای تأثیر سئو، حتماً روی کلمات کلیدی صفحات مربوط لینک مناسب دهید.

11.  نمونه‌های رپرتاژ مشابه کسب‌ وکار خود را در دیگر سایت‌ها جست‌وجو کرده و مطالعه کنید. این مطالعه باعث می‌شود که بتوانید ایده‌های خیلی بهتری بگیرید؛ اما کپی نکنید.

رپرتاژها را ادامه دهید

رپرتاژ آگهی‌ها در یک سایت پربازدید باعث افزایش ناگهانی ورود کاربران به سایت می‌شود. از آنجا که این نوع آگهی‌ها بسته به تعداد روز خاصی قرار می‌گیرند، بعد از اتمام قرارداد توسط مدیر برداشته می‌شوند؛ این مسئله می‌تواند باعث افت ناگهانی ورود کاربر به سایت شود که در نتیجه منفی بر سئو سایت شما خواهد گذاشت. برای همین طبق یک برنامه و استراتژی خاصی در سال، هر ماه رپرتاژهای آگهی در سایت‌ها و با موضوعات مختلف نشردهید.

منبع

https://news.akhbarrasmi.com/news/13970603313106844/رپرتاژ-ا?گهی-چیست-چه-نکاتی-باید-در-رپرتاژ-ا?گهی-رعایت-شود/